دوست ندارم مربی شوم تا مثل گواردیولا کچل شوم

به گزارش وبلاگ ساعت، به گزارش اسپورتال، سرخیو آگوئرو پنج سال را زیر نظر پپ گواردیولا سرمربی اسپانیایی سپری کرد و در این مدت آن ها با هم رابطه خوبی داشتند. در دوران آگوئرو در سیتی، او با زدن 260 گل در 390 بازی، به عنوان برترین گلزن تاریخ باشگاه شناخته شد.

دوست ندارم مربی شوم تا مثل گواردیولا کچل شوم

این بازیکن آرژانتینی تنها پنج ماه پس از ترک منچسترسیتی و پیوستن به بارسلونا، مجبور شد در سال 2021 به علت مسائل قلبی از این ورزش کناره گیری کند.

با این حال، به نظر می رسد که او کمی مردد است که در آینده نزدیک مربیگری را آغاز کند.

سرخیو آگوئرو گفت: دوست ندارم فعلا مربی شوم تا مثل پپ کچل شوم! او مطمئناً یک متفکر است. پپ خیلی سخت گیر است و شاید برای همین است که مربی موفقی است و قهرمانی های زیادی کسب نموده است. در تیم گواردیولا اگر وزن ایده آل شما 79 تا 80 کیلوگرم باشد و 80 کیلو و 100 گرم وزن داشته باشید، جریمه می شوید و بازی نمی کنید. در یکی از هفته های لیگ او گفت من تو را کنار گذاشتم، زیرا این هفته چاق شدی.

زمانی که گواردیولا برای اولین بار سعی کرد آگوئرو را تمرین دهد، کمی تنش بین آن ها وجود داشت. مهاجم سابق سیتی اعتراف کرد: در سال اول، لحظه ای که پپ به منچسترسیتی آمد، به من گفت: تو نمی توانی اینطور تمرین کنی.

من پاسخ دادم:، اما من اینگونه تمرین می کنم، به روش خودم تمرین می کنم. اگر بخواهید من را جریمه کنید مسئله ای نیست، اما راه خودم را می روم. به همین علت مسائل زیادی داشتیم. به همین علت است که وقتی او آمد، من خیلی کم بازی کردم.

منبع: فرارو

به "دوست ندارم مربی شوم تا مثل گواردیولا کچل شوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوست ندارم مربی شوم تا مثل گواردیولا کچل شوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید