پوتین از مقر فدراسیون جهانی جودو بازدید کرد

به گزارش وبلاگ ساعت، ولادمیر پوتین روز گذشته با حضور در بوداپست به دفتر فدراسیون جهانی جودو رفت و ضمن دیدار از بخش های مختلف IJF با ماریوس ویزر دیدار و تبادل نظر کرد.

پوتین از مقر فدراسیون جهانی جودو بازدید کرد

در این نشست که دکتر ساندور کسانیمعاون افتخاری IJF نیز حضور داشت، مباحث مختلف ورزشی از جمله رویدادهای جودو، شرایط این رشته در المپیک، برنامه های توسعه جودو در مدارس، برنامه های مخصوص پناهندگان و آموزشگاه IJF ، جودو مدرن، آخرین تحولات آن در سطح دنیا و نحوه تأثیر این ورزش بر زندگی میلیون ها انسان در سراسر دنیا مورد بحث و تباد نظر نهاده شد.

رئیس جمهور روسیه در این نشست گفت: من فکر می کنم که به لطف یاری های دولت مجارستان، IJF دفتر مرکزی را در بوداپست اداره می نماید. از لحظه انتخاب شدن ویزر به عنوان رئیس IJF ، تغییرات مثبت زیادی در جودو به وجود آمده است. با تغییر در قوانین ، بسیاری از تورنمنت های جدید باعث جذابیت این ورزش شده است. جودو آغاز به تبدیل شدن به یک ورزش دنیای نموده است.

پوتین خطاب به ویزر گفت: شما جودو را به بالاترین سطح رسانده اید و امکاناتی را برای ورزشکاران فراهم می کنید و از طرف همه هواداران جودو ، می خواهم از کارهای شما تشکر کنم.

در ادامه ماریوس ویزر هم گفت: از رئیس جمهور سپاسگزارم می کنم برای این احترام، دستاوردهای فعلی جودو حاصل یک کار تیمی است و برای من افتخار من است که بخشی از این تیم باشم. شما همچنین به پیشرفت جودو یاری شایانی نموده اید و به وسیله دستاوردهای زندگی خود، الهام بخش میلیون ها جودوکار بوده اید.

دکتر کسانی که بانکدار و از بزرگترین سرمایه داران مجارستان است هم در این جلسه گفت: برای من جای افتخار است که در بخشی از این سرمایه گذاری پیروز جودو سهیم هستم. جودو یک ورزش عادلانه و پاکیزه است که به شکلی شفاف اداره می گردد. من می خواهم به رئیس جمهور پوتین برای برگزاری عالی جام دنیای 2018 فوتبال تبریک بگویم.

ولادمیر پوتین اولین جودوکاری روسی است که سال 2012 پیروز به اخذ کمربند افتخاری دان هشت جودو شد. وی در اغلب رویدادهای مهم جودو از جمله مسابقات قهرمانی دنیا، اروپا و بازیهای المپیک حضور پیدا نموده و دائم در حال تمرین جودو است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پوتین از مقر فدراسیون جهانی جودو بازدید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پوتین از مقر فدراسیون جهانی جودو بازدید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید