سه بوکسور ایران فینالیست شدند، روزبهانی، جمالی، شه بخش و دانشور برنز گرفتند

به گزارش وبلاگ ساعت، در خاتمه روز چهارم تورنمنت بین المللی بوکس جام احمد کومرت، سه بوکسور ایران فینالیست شدند و چهار بوکسور برنز گرفتند.

سه بوکسور ایران فینالیست شدند، روزبهانی، جمالی، شه بخش و دانشور برنز گرفتند

به گزارش وبلاگ ساعت، در ادامه رقابت های بین المللی بوکس جام احمد کومرت 2019 در ترکیه، از صبح امروز (آدینه) 27 دی ماه 1398 شش بوکسور ایران مقابل رقبای خود به روی رینگ رفتند که در سرانجام، امید احمدی صفا، طوفان شریفی و مسلم مقصودی فینالیست شدند و دانیال شه بخش، حسین دانشور و علی جمالی با باخت مقابل حریفان به مدال برنز بسنده کردند.

احسان روزبهانی نیز به دلیل انصراف از مبارزه با طوفان شریفی دیگر بوکسور ایران، به مدال برنز رسید.

به این ترتیب، در حالی که قرار بود ملاقات مسلم مقصودی و اکینچی از ترکیه امروز (آدینه) در مرحله نیمه نهایی برگزار گردد، بوکسور کشور میزبان از این مسابقه انصراف داد تا مسلم مقصودی به فینال وزن 69 کیلوگرم برسد.

طوفان شریفی هم با کناره گیری روزبهانی به فینال وزن 91 کیلوگرم راه یافت.

در وزن 52 کیلوگرم امید احمدی صفا رو در روی سامت از ترکیه نهاده شد و در سه راند پیاپی بوکسور کشور میزبان را شکست داد و فینالیست شد.

در وزن 57 کیلوگرم، دانیال شه بخش با ساماتالی از قزاقستان مبارزه کرد که در سرانجام با رای داوران سه بر دو به بازنده اعلام شد تا با مدال برنز به کار خود در این رقابت ها سرانجام دهد.

در وزن 81 کیلوگرم، حسین دانشور مقابل مهمت نادر از ترکیه به روی رینگ رفت که با نتیجه سه بر دو بازنده شد از رسیدن به فینال بازماند. مشتزن جوان ایران با این شکست به مدال برنز بسنده کرد.

علی جمالی در وزن 91+ کیلوگرم آخرین نماینده ایران در روز چهارم بود که مقابل ایشیک از ترکیه که با داوری ضعیف نتیجه این مبارزه به سود بوکسور میزبان، اعلام شد تا به این ترتیب چهارمین برنز ایران کسب گردد.

راهنمایی تیم ملی بوکس ایران را علیرضا استکی به عنوان سرمربی بر عهده دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سه بوکسور ایران فینالیست شدند، روزبهانی، جمالی، شه بخش و دانشور برنز گرفتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سه بوکسور ایران فینالیست شدند، روزبهانی، جمالی، شه بخش و دانشور برنز گرفتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید