نویسنده مرد مورچه ای 3 انتخاب شد

به گزارش وبلاگ ساعت، فیلم سوم از مجموعه مرد مورچه ای یا آنت من نویسنده خود را شناخت و تایید شد کارگردان قسمت های پیشین فیلم جدید را هم خواهد ساخت.

نویسنده مرد مورچه ای 3 انتخاب شد

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ ساعت به نقل از هالیوود ریپورتر، جف لاونِس نویسنده و تهیه کننده تحسین شده ریک و مارتی در شبکه کارتون، برای نوشتن فیلمنامه قسمت سوم مرد مورچه ای کمپانی مارول انتخاب شد.

در عین حال تایید شد قسمت سوم از مجموع مرد مورچه ای بار دیگر به کارگردانی پیتون رید ساخته می گردد. وی کارگردانی فیلم اول یعنی مرد موچه ای را در سال 2015 و کارگردانی مرد مورچه ای و زنبور را در سال 2018 انجام داده بود.

پل راد نیز انتظار می رود همچنان در نقش ابرقهرمان این فیلم بازی کند. اوانجلین لیلی بازیگر سریال لاست نیز در نقش قبلی خود یعنی زنبور ظاهر خواهد شد.

قرارداد این کار در آخرین روز های پیش از بسته شدن فعالیت های هالیوود، منعقد شده است.

هنوز روشن نیست چه زمانی برای آغاز فیلمبرداری مشخص شده است.

جزییات فیلمنامه این قسمت کاملاً مخفی نگه داشته شده است.

این در حالی است که به دلیل ویروس کرونا ادامه فیلم دکتر استرنج و ثور: عشق و صاعقه به تعویق افتاده است.

لاونس برای کار های کمدی اش شناخته می گردد و کارش را با نوشتن قطعات طنز برای جیمی کیمل لایو! آغاز کرد. وی همچنین با اسکار، امی و شام مطبوعاتی های کاخ سفید همکاری نموده است و نویسنده سریال کارگران معجزه با بازی دانیل رادکلیف بوده است.

وی در عین حال نویسنده کمیک هایی با تمرکز بر شخصیت های مارولی، چون اسپایدر من، گروت و نووا بوده است.

فیلم اصلی مرد مورچه ای در سال 2015 معادل 519.3 میلیون دلار در سراسر دنیا فروش کرد و قسمت دوم آن یعنی مرد مورچه ای و زنبورک نیز فروشی 622.7 میلیون دلاری را سال پیش ثبت کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "نویسنده مرد مورچه ای 3 انتخاب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نویسنده مرد مورچه ای 3 انتخاب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید