شرایط واریز بسته حمایت معیشتی کرونا در سال آینده معلوم نیست

به گزارش وبلاگ ساعت، تهران(پانا)- سخنگوی طرح حمایت معیشتی کرونا از تعیین نبودن شرایط واریز بسته حمایتی معیشتی کرونا در سال آینده اطلاع داد.

شرایط واریز بسته حمایت معیشتی کرونا در سال آینده معلوم نیست

حسین میرزایی در پخش زنده اینستاگرام اضافه کرد: بعضی مشمولان که واریزی بسته حمایت معیشتی آنها انجام نشده بود، به مورد اجرا درآمد.

وی پیرامون اصافه شدن مشمولان جدید گفت: چنانچه مقرر گردد به تعداد مشمولان اضافه کنیم، نیازی به اعتراض نیست و امکان شناسایی افراد دارای اولویت وجود دارد.

سخنگوی طرح حمایت معیشتی کرونا تاکید نمود: پایه و مبنای آنالیز مشمولان درآمدهای ثبتی است.

میرزایی درباره جزئیات واریز یارانه، وام یک میلیونی و یارانه معیشتی گفت: افرادی مشمول این طرح می شوند که درآمد ثابت نداشته و تحت پوشش بیمه نباشند.

وی اضافه کرد: مبنای وزارت تعاون این است که چنانچه یک نفر از افراد خانواده، یکی از شروط را نداشته باشد، کل خانواده از این طرح معیشتی محروم می شوند.

سخنگوی طرح معیشتی کرونا گفت: در آنالیز شاخص های بانکی افراد، میزان واریزی ها، گردش حساب چهار سال اخیر افراد (98-97-96-95) و تراکنش های خرید آنها در 6 ماهه اول سال 99 را مورد رصد قرار می دهیم تا بر ما محرز گردد که فرد در طول حداقل چهار سال اخیر شرایط اقتصادی خوبی نداشته و شرایط او، بهبود هم نیافته است.

وی شرح داد: افرادی که مشمول بیمه رانندگان، قالی بافان یا حتی خویش فرمایی هستند، مشمول این طرح نمی شوند. ضمن اینکه بیمه پردازان خویش فرمایی به شرط آنکه همه شرایط را در کل افراد خانواده داشته باشند و مجموع درآمد آنها زیر حداقل حقوق قانون کار باشد، از این طرح بهره مند می شوند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "شرایط واریز بسته حمایت معیشتی کرونا در سال آینده معلوم نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط واریز بسته حمایت معیشتی کرونا در سال آینده معلوم نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید