اسب آبی که مهمان ناخوانده پمپ بنزین شد

به گزارش وبلاگ ساعت، اخیرا ویدئویی از یک اسب آبی که با حضورش در پمپ بنزنین مشتریان را متعجب نموده بود در فضای مجازی منتشر شده است.

اسب آبی که مهمان ناخوانده پمپ بنزین شد

به گزارش خبرنگار، اسب آبی کنجکاو در حالی که برای قدم زدن به پمپ بنزینی در آفریقای جنوبی آمده بود، رانندگان و افراد حاضر را شگفت زده کرد. فیلم این اسب آبی در پمپ بنزین مدتی است که در فضای مجازی دست به دست می گردد.

ویدئوی کوتاه ضبط شده نشان می دهد که این اسب آبی مشغول راه رفتن در پمپ بنزینی واقع در سنت لوسیا است.

مشتریان متعجب این اسب آبی را در حالی که به آرامی در کنار پمپ بنزین قدم می زد و کمی بعد به سمت مرکز این مکان رفت، نگاه می کردند. در قسمتی از این ویدئو دیده می گردد که این حیوان لحظه ای به نور ساطع شده از چراغ های ماشین های پارک شده در پمپ بنزین نگاه می نماید.

آنل سنیمان، صاحب این پمپ بنزین گفت، علی رغم اینکه به نظر می رسد یک منظره غیر معمول است، اما منطقه محلی یک مکان محبوب برای بازدید از اسب آبی ها است. سنت لوسیا در ساحل شمال شرقی آفریقای جنوبی است و به دلیل سواحل و تماشای لاک پشت ها و همچنین تمساح های هیپپوس و نیل مشهور است.

سنیمان گفت: این امر در سنت لوسیا، به ویژه در خیابان های بالاتر از جاده اصلی، کاملاً طبیعی است. اسب آبی ها تنها در خیابان ها دور می زنند و به کار مردم نگاه می نمایند. خیابان لوسیا بخشی از پارک تالاب iSimangaliso است، و این شهر توسط یک دریاچه بزرگ، سواحل و جنگل احاطه شده است. اسب آبی ها خطرناک هستند و ما به مهمانان هشدار می دهیم که خیلی به آن ها نزدیک نشوند و چراغ های روشن خود را در چشمان آن ها نتابانند. اسب آبی که در فیلم دیده می گردد ممکن است گرسنه باشد، اما آن ها گیاهخوار هستند، بنابراین آن ها واقعاً می خواهند علف بخورند و کاری به کسی ندارد.

اسب آبی می تواند تقریباً با سرعت 20 مایل بر ساعت روی خشکی حرکت کند، اما اغلب در آب خطرناک تر است، زیرا تا به امروز بار ها گزارش حمله این حیوان به قایق ها منتشر شده است. اسب های آبی، حیوانات عظیم گیاهخواری هستند که می توانند از دهان و چنگال های بزرگ خود برای جنگیدن استفاده نمایند. آن ها حتی می توانند تمساح ها را نیز به راحتی از پا دربیاورند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "اسب آبی که مهمان ناخوانده پمپ بنزین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسب آبی که مهمان ناخوانده پمپ بنزین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید