استراماچونی مربی بزرگی بود ولی با استقلال احیا شد، این شکست گوشزدی برای مسئولان است

به گزارش وبلاگ ساعت، بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال می گوید ماجرای بازگشت احتمالی استراماچونی به این تیم خیلی طول کشیده است و او باید به دل طرفداران هم نگاه کند.

استراماچونی مربی بزرگی بود ولی با استقلال احیا شد، این شکست گوشزدی برای مسئولان است

مهدی امیرآبادی، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت و گو با وبلاگ ساعت، درباره بازی این تیم با ماشین سازی اظهار کرد: بازیکنان بازی نسبتا منسجمی انجام دادند و البته چند موقعیت را هم از دست دادند. این نتیجه یک گوشزد به مدیریت و باشگاه استقلال است که تیم اگر بخواهد نتیجه بگیرد باید مربی داشته باشد. هر چه زودتر باید تکلیف تیم را معین نمایند. بازیکنان وقتی سرمربی را بالای سر خودشان ببینند برای آینده هدف دارند.

او ادامه داد: طرفداران نگران هستند و این نگرانی به بازیکنان منتقل می گردد و نتیجه اش می گردد همین چیزی که امروز دیدیم.

امیرآبادی در پاسخ به این پرسش که آیا شکست استقلال برابر ماشین سازی به دلیل نبودن استراماچونی رقم خورد هم شرح داد: بازیکنان اشتباهات فردی هم داشتند که البته جزئی از بازی است. مثلا در صحنه گل اول حریف غلامی اشتباه کرد یا چشمی که یک پنالتی داد. تبریزی هم در دقایق آخر می توانست گلزنی کند.

بازیکن پیشین استقلال درباره بازگشت احتمالی استراماچونی هم اظهار کرد: به نظر من این قضیه خیلی طول کشید. استراماچونی خودش مربی بزرگی بود اما هیچ جایی کار نداشت و با تیم بزرگ استقلال احیا شد. با نتایجی که با استقلال گرفت شاید در کشورهای حاشیه خلیج فارس هم مشتری پیدا کند. پس نباید هی ناز کند و پیام و پسغام بفرستد و نگاهی هم به دل طرفداران بکند. دوران ما اینطوری نبود، پول ما را نمی دادند ولی به خاطر طرفداران صبر می کردیم. در ایران این بی نظمی ها همواره بوده مخصوصا در وزارت ورزش که این موضوع دیده می گردد. این شکست گوشزدی شد برای مسئولان رده بالاتر که کار به این جا نکشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "استراماچونی مربی بزرگی بود ولی با استقلال احیا شد، این شکست گوشزدی برای مسئولان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استراماچونی مربی بزرگی بود ولی با استقلال احیا شد، این شکست گوشزدی برای مسئولان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید