ملاقات مسئولان آسیایی بیسبال با رئیس فدراسیون انجمن های ورزشی

به گزارش وبلاگ ساعت، مسئولان آسیایی بیسبال که برای بازدید از امکانات ایران به کشورمان سفر نموده اند امروز با رئیس فدراسیون انجمن های ورزشی ملاقات کردند.

ملاقات مسئولان آسیایی بیسبال با رئیس فدراسیون انجمن های ورزشی

به گزارش وبلاگ ساعت و به نقل از روابط عمومی فدراسیون انجمن های ورزشی، در این نشست سید فاخر علیشاه رئیس فدراسیون بیسبال پاکستان و عضو کمیته اجرایی کنفدراسیون آسیا، کاریشنا گاراما رئیس فدراسیون بیسبال هند، هاریش کومار دبیر این فدراسیون و سید عمید کاظمی مسئول امور فرهنگی فدراسیون هند به همراه مسئولان انجمن بیسبال و سافت بال ایران با محمد علیپور ملاقات و گفت و گو کردند.

در این جلسه مسئولان آسیایی بیسبال حمایت خود را از میزبانی ایران در مسابقات بیسبال کاپ 2021 غرب آسیا اعلام و از پشتیبانی فدراسیون انجمن های ورزشی از رشته بیسبال تقدیر کردند.

در ادامه این نشست محمد علیپور گفت: هند و پاکستان صاحب بیسبال هستند و ضروری است که شما از بیسبال ایران حمایت کنید و در بحث آموزش و تربیت مربیان پشیبانی لازم صورت بگیرد. ضمن اینکه برگزاری مستمر مسابقات مختلف در قاره آسیا می تواند یاری شایانی به پیشرفت و توسعه این رشته المپیکی در سطح قاره داشته باشد.

مسئولان آسیایی بیسبال صبح امروز هم ضمن ملاقات با جانعلی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز از ورزشگاه اختصاصی بیسبال مجموعه ورزشی انقلاب که کاندیدای برگزاری مسابقات غرب آسیا است بازدید کردند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ ساعت بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ملاقات مسئولان آسیایی بیسبال با رئیس فدراسیون انجمن های ورزشی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملاقات مسئولان آسیایی بیسبال با رئیس فدراسیون انجمن های ورزشی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید