قریشی: اسکوچیچ منظم، دقیق و سختگیر است، رتبه های معمولی به درد صنعت نفت نمی خورد

به گزارش وبلاگ ساعت، مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت که رتبه های معمولی به درد این تیم نمی خورد و آنها دنبال انجام دادن یک کار بزرگ در لیگ امسال هستند.

قریشی: اسکوچیچ منظم، دقیق و سختگیر است، رتبه های معمولی به درد صنعت نفت نمی خورد

محمد قریشی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ ساعت، در خصوص پیروزی 4 بر 2 تیمش برابر سپاهان گفت: سپاهان جزو تیم های خوب لیگ امسال است ولی برخلاف بازی های قبلی اش نتوانست در این بازی نمایش خوبی داشته باشد و ما آنها را تحت تاثیر خودمان قرار دادیم. صنعت نفت دوباره ثابت کرد که برایش فرقی نمی کند برابر کدام تیم قرار می گیرد. ما با تمام وجود برابر سپاهان بازی کردیم و خوشبختانه سه امتیاز مهم گرفتیم تا اولین شکست لیگ را به آنها تحمیل کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که هدف صنعت نفت در لیگ امسال چیست؟ مطرح نمود: قبل از اینکه فصل شروع شود اسکوچیچ با ما صحبت کرد و گفت که نباید در رتبه های میانی یا پایین جدول باشیم. رتبه های معمولی به درد صنعت نفت نمی خورد و هدف ما این است که دنبال قهرمانی یا کسب سهمیه باشیم. هر چند رقابت در لیگ امسال سخت است ولی دنبال این هستیم تا بهترین فصل صنعت نفت را رقم بزنیم. اگر استباه کنیم به پایین جدول می رویم و باید در نیم فصل دوم با تیم قوی تری بازی ها را ادامه دهیم.

قریشی در خصوص عملکردش در لیگ امسال گفت: تا اینجای فصل در تمام بازی های صنعت نفت حضور داشتم و یک بازی را هم از دست ندادم، عقیل کعبی و عبدالله ناصری هم چنین شرایطی دارند. دوست دارم پیشرفت کنم و بهترین بازی ها را برای صنعت نفت انجام دهم. مطمئنا در این راه حضور اسکوچیچ در صنعت نفت هم به من خواهد کرد. او یک مربی منظم، دقیق و سختگیر است. کار با اسکوچیچ لذت بخش است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "قریشی: اسکوچیچ منظم، دقیق و سختگیر است، رتبه های معمولی به درد صنعت نفت نمی خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قریشی: اسکوچیچ منظم، دقیق و سختگیر است، رتبه های معمولی به درد صنعت نفت نمی خورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید