پلیس راه تهران، جاده تلو تا اطلاع ثانوی بسته شد

به گزارش وبلاگ ساعت، رئیس پلیس راه پایتخت از بسته شدن جاده تلو تا اطلاع ثانوی به علت کنترل ویروس کرونا و جلوگیری از شیوع آن خبر داد.

پلیس راه تهران، جاده تلو تا اطلاع ثانوی بسته شد

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ ساعت، سرهنگ نوراله خادم با اشاره به اینکه برای تست و کنترل ویروس کرونا اکیپ های پلیس راه علاوه بر کنترل تخلفات راهنمایی و رانندگی به همراه تیم های جمعیت هلال احمر به کنترل ویروس کرونا و تست تب سنجی می پردازند، گفت: در پایش ها و رصد های اطلاعاتی مشاهده شد که دو محور جاده تلو و لواسان از جمله خروجی های تهران می باشد که تردد خودرویی آن نیز زیاد است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه با هماهنگی های لازم در میدان زربند لواسان اکیپ های تست و کنترل ویروس کرونا مستقر شد، افزود: برای جلوگیری از شیوع و انتقال ویروس کرونا جاده تلو تا اطلاع ثانوی بسته شد و شهروندان می توانند در تردد های جاده ای با استفاده از جاده لواسان پس از گذشتن از میدان زربند وارد جاده تلو شوند و به راستا خود ادامه دهند.

رئیس پلیس راه پایتخت به همکاری مردم و مشارکت آنان در کنترل ویروس کرونا تاکید کرد و از مردم خواست: از سفر های غیر ضروری دورکنید تا ان شاء الله بتوانیم از شیوع و همه گیری این ویروس رهایی یابیم.

منبع: پایگاه خبری پلیس

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پلیس راه تهران، جاده تلو تا اطلاع ثانوی بسته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلیس راه تهران، جاده تلو تا اطلاع ثانوی بسته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید