کی روش به من شانس دوباره داد ، یکسری تفکرات در استقلال عوض شده است ، همین الان حاضریم با پرسپولیس بازی کنیم

به گزارش وبلاگ ساعت، روزبه چشمی یکی از نفراتی است که با حضور کی روش بار دیگر به تیم ملی دعوت شده و حالا به گفته خودش تمام تلاشش را می نماید تا به فهرست نهایی برسد.

کی روش به من شانس دوباره داد ، یکسری تفکرات در استقلال عوض شده است ، همین الان حاضریم با پرسپولیس بازی کنیم

وبلاگ ساعت آنلاین - محمد زارعی

روزبه چشمی در جام جهانی گذشته یکی از مهره های مورد اعتماد کارلوس کی روش بود تا جایی که مرد پرتغالی از او به عنوان مدرن ترین مدافع ایران یاد کرد. حالا با بازگشت این مربی به فوتبال ایران، چشمی بار دیگر به اردوهای تیم ملی دعوت شده تا شاید بتواند نظر این مربی را برای حضور در قطر جلب کند. به همین بهانه با او درخصوص آخرین شرایط خودش، تیم ملی و استقلال، گفت وگویی داشته ایم.

*قبل از تعطیلات لیگ پیروزی خوبی مقابل طرفدار به دست آوردید تا فشار روی پرسپولیس صدرنشین حس گردد.

بازی پایاپایی بود اما موقعیت های دیگری هم برای گلزنی داشتیم.

*البته رقابت های باشگاهی برای استقلال هنوز تمام نشده و باید در سوپرجام با نساجی بازی کنید.

سوپرجام بازی حساسی است و هر دو تیم شانس خوبی برای قهرمانی دارند. ما کوشش می کنیم که با جام به تهران برگردیم و قطعا این تنها کاری است که می توانیم برای طرفداران مان در این مقطع انجام بدهیم.

*11 هفته ای که از لیگ برتر گذشت برای استقلال چطور بود؟

ما تغییراتی را در بین بازیکنان داشتیم. یکسری تفکرات هم در تیم عوض شد ولی در کل روند خوبی را طی کردیم. البته در چند بازی امتیازات راحتی را از دست دادیم و با اینکه تیم برتر زمین بودیم، نتوانستیم 3 امتیاز بازی را بگیریم. سعی می کنیم همین روند را ادامه بدهیم و حتی عملکرد بهتری داشته باشیم.

*در خصوص عملکرد خودت بگو، همان روزبه چشمی ای بودی که همه انتظار داشتند؟

قبول دارم که باید بیشتر کوشش کنم. البته در طول هفته و در تمرینات همواره با تمام وجود کوشش نموده ام اما باید از چیزی که هستم، بهتر شوم و همه توانایی هایم را برای تیم بگذارم.

*دربی بعد از جام جهانی برگزار می گردد. دوست داشتی قبل از جام جهانی مقابل پرسپولیس بازی کنید؟

این تصمیمی است که سازمان لیگ گرفته. اگر قبل از جام جهانی بازی را برگزار می کردند، ما مطیع بودیم و الان هم که بعد از جام جهانی است، باز هم ما مسئله ای نداریم.

*اما این روزها استقلال در شرایط خوبی است و شاید بهتر بود زودتر بازی برگزار می شد.

گفتم برای ما فرقی نمی کند. ما همین الان حاضریم بازی کنیم ولی این تصمیمی است که به خاطر تیم ملی گرفته شده است.

*بازگشت کی روش برایت بد نشد. او که تو را قبلا به تیم ملی دعوت نموده بود، باز هم این فرصت را در اختیارت گذاشت که در تیم باشی.

این شانس دوباره ای است که به من داده شد. کوشش می کنم تا در جام جهانی باشم البته این بستگی به صلاحدید سرمربی دارد. اگر هم نبودم، برای تیم ملی آرزوی موفقیت می کنم.

منبع: همشهری آنلاین

به "کی روش به من شانس دوباره داد ، یکسری تفکرات در استقلال عوض شده است ، همین الان حاضریم با پرسپولیس بازی کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کی روش به من شانس دوباره داد ، یکسری تفکرات در استقلال عوض شده است ، همین الان حاضریم با پرسپولیس بازی کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید