والیبال

امیدواری مدیرعامل پیکان به موفقیت بانوان والیبالیست

مدیرعامل باشگاه پیکان گفت: اعضای تیم والیبال بانوان پیکان می توانند به موفقیت های بزرگی دست یابند و شایستگی خودشان را به خوبی نشان دهند.

23 شهریور 1400

اسفندیار: برای سکو کوشش می کنیم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون والیبال، امیرحسین اسفندیار در آخرین نوبت تمرینی تیم ملی در سالن فدراسیون برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در جمع خبرنگاران درباره آخرین شرایط آماده سازی تیم ایران گفت: تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم. پوست اندازی...

16 شهریور 1400

ساعت بازی والیبال ایران - آرژانتین

خبرنگاران: تیم ملی والیبال ایران امروز چهارشنبه در پانزدهمین و آخرین ملاقاتش در رقابت های لیگ ملت های والیبال ایران به مصاف آرژانتین می رود. این ملاقات سومین بازی ایران در هفته پنجم این رقابت ها است.

20 تیر 1400

صدور رأی کمیته انضباطی درباره طلب 4 بازیکن و مربی تیم والیبال شهروند اراک

کمیته انضباطی فدراسیون والیبال رأی خود را درباره طلب چهار بازیکن و مربی سال های 96 و 97 تیم شهروند اراک صادر کرد.

24 آبان 1399

معرفی 12 تیم نهایی در والیبال المپیک

12 تیم نهایی برای حضور در مسابقات والیبال المپیک در بخش مردان مشخص شدند.

23 اردیبهشت 1399

شبان: با خاتم اردکان قرارداد بسته ام

خبرنگاران/خراسان رضوی بازیکن پیغام مشهد گفت: با خاتم قرارداد داخلی بسته ام و اگر پیغام قراردادم را پرداخت نکند، به خاتم خواهم رفت.

22 بهمن 1398

هتل ایسیس (Isis) بدروم

هتل 5* ایسیس بدروم (ISIS Bodrum) در شهر بدروم در استان موغله(Mugla Province) واقع در جنوب غرب کشور ترکیه قرار گرفته است.

13 بهمن 1398

پیکان پنجمین باخت اردکان را رقم زد

به گزارش خبرنگاران، ملاقاتهای هفته نهم رقابت های لیگ برتر والیبال امروز چهارشنبه با برگزاری 6 ملاقات پیگیری می گردد. در نخستین بازی این هفته تیم پیکان پیروز شد با نتیجه سه بر صفر تیم خاتم اردکان را شکست دهد تا شاگردان محمد ترکاشوند در پیکان به ششمین برد...

24 دی 1398

کره جنوبی به هفتمی بسنده کرد

خبرنگاران: تیم ملی والیبال کره جنوبی که دومین تیم پرافتخار آسیا محسوب می گردد در آخرین روز از مسابقات والیبال قهرمانی آسیا با پیروزی مقابل تایلند در صندلی هفتم این رقابت ها نهاده شد.

21 دی 1398

بازی سختی بود، اگر به المپیک صعود نکنیم فاجعه است

به گزارش خبرنگاران تیم والیبال سایپا امروز در هفته هشتم رقابت های لیگ برتر والیبال مقابل پیکان شکست خورد.

20 دی 1398

استقبال ارومیه ای ها از تماشای بازی ایران و لهستان در پارک ها

به گزارش خبرنگاران، استقبال پرشور مردم ارومیه پایتخت والیبال آسیا از پارک ها و نقاطی که توسط شهرداری ارومیه برای تماشای بازی در نظر گرفته بودند به حدی زیاد بود که شهر ارومیه به استادیوم بزرگی تبدیل شده است.

5 دی 1398

بازیکنان جوان احترام بزرگ تر خود را حفظ کنند

خبرنگاران/اصفهان سرمربی تیم والیبال کاله مازندران گفت: بازیکنان جوان باید یاد بگیرند که احترام بزرگ ترها را داشته باشند و در این بازی رفتاری ناشایست از بازیکنان تیم حریف رخ داد.

3 دی 1398