ثبت نام طرح ملی مسکن از 30 آذر در پرند و پردیس شروع می گردد

به گزارش وبلاگ ساعت، معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن استان تهران در شهر های جدید پرند و پردیس 30 آذر شروع می گردد.

ثبت نام طرح ملی مسکن از 30 آذر در پرند و پردیس شروع می گردد

به گزارش گروه مالی وبلاگ ساعت به نقل از صدا و سیما، محمود محمودزاده، با اشاره به اینکه برای کلان شهرها، زمین برای اجرای طرح اقدام ملی در شهر های جدید پیش بینی نموده ایم، گفت: زمان ثبت نام همه استان ها معین شده است و 30 آذر زمان ثبت نام طرح ملی مسکن در استان تهران است.

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی با اشاره به اینکه 10 درصد طرح های اقدام ملی مسکن به صورت مشارکتی است، گفت: تهرانسر مشارکتی است به این مفهوم که دولت و بخش خصوصی در این منطقه مسکن می سازند و برای اینکه بتوان در این طرح ها ثبت نام کرد باید ساخت و ساز صورت گیرد تا هم سهم دولت و هم قیمت تمام شده معین گردد.

وی ادامه داد: در مرحله اول طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام طرح های مشارکتی صورت نمی گیرد و در مراحل بعد ثبت نام این طرح ها شروع می گردد. این طرح ها به صورت اقساط 5 ساله است و برای متقاضیان ارزش افزوده نیز به همراه دارد.

محمودزاده ادامه داد: برای کاهش قیمت تمام شده در طرح های مشارکتی سعی کردیم با ابزارهایی، چون خرید یکپارچه مصالح ساختمانی و بازار تهاتر، قیمت ساخت را کاهش دهیم.

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی ادامه داد: فعلا ثبت نام طرح ملی مسکن در پرند و پردیس است و اگر متقاقضی زیاد باشد هشتگرد هم اضافه می گردد.

وی درباره واحد های فاقد متقاضی مسکن مهر، گفت: در شرایط فعلی در هیچ کدام از استان ها مسکن مهر فاقد متقاضی وجود ندارد. در تفاهم نامه هایی که با دستگاههایی، چون وزارت دفاع، کمیته امداد و بهزیستی داشتیم این واحد ها تحویل داده شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ثبت نام طرح ملی مسکن از 30 آذر در پرند و پردیس شروع می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام طرح ملی مسکن از 30 آذر در پرند و پردیس شروع می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید