جک S5 جدید؛ به زودی در بازار ایران

به گزارش وبلاگ ساعت، جک S5 جدید با تغییر کامل موتور وارد خط تولید کرمان موتور می شود و بنا است تا موتور مشابه به KMC K7 بر روی آن نصب شود

جک S5 جدید؛ به زودی در بازار ایران

شرکت کرمان موتور به تازگی جک S5 جدید و فیس لیفت را برای تولید به ایران آورده و برنامه دارد تا به زودی این کراس اوور پرفروش را جایگزین نسخه قبلی کند.

جک S5 جدید با تغییر کامل موتور وارد خط تولید کرمان موتور می شود و بنا است تا موتور مشابه به KMC K7 بر روی آن نصب شود. موتور جدید جک S5 از نوع 1.5 لیتری توربو است که با فناوری پاشش سوخت مستقیم (GDI) همراه بوده و 174 اسب بخار را با گشتاور 251 نیوتن متر تولید می کند.

یکی از ویژگی های این موتور تولید توان بالا با وجود مصرف سوخت پایین است. همچنین حداکثر گشتاور این موتور 1.5 لیتری توربو از 1500 دور در دقیقه به جعبه دنده 6 سرعته دو کلاچه این خودرو انتقال پیدا می کند و سبب می شود تا جک S5 جدید همچنان توان حرکتی قابل قبولی را داشته باشد.

در نمونه فیس لیفت جک S5 شاهد تغییر جلو پنجره، سپر و چراغ های مه شکن نسبت به نسخه موجود هستیم هر چند که در بخش عقب با تغییر خاصی روبرو نخواهیم بود و شکل قبلی طراحی عقب مانند نسخه فعلی خواهد بود. استفاده از تریم دو رنگ یکی دیگر از تفاوت های S5 فیس لیفت با مدل های قبلی است به طوریکه استفاده از تریم دو رنگ (مشکی و قهوه ای) چرم صندلی ها و رودری ها در نسخه جدید است.

در بحث امکانات علاوه بر وجود تمامی تجهیزات و آپشن ها نسخه فعلی در مدل فیس لیفت 2 آپشن کروز کنترل و چراغ روشنایی روز به صورت استاندارد بر روی آن اضافه شده است. پیش از این جک S5 اتوماتیک بدون این دو آپشن در ایران مونتاژ می شدند و مالکان این خودرو ها باید این آپشن ها را به صورت غیر رسمی بر روی آن نصب می کردند.

دانلود

فیلم اصلی

کد ویدیوانتشار فیلم مسابقه شتاب (درگ) جک S5 فیس لیفت با نسخه اتوماتیک فعلی

به تازگی کرمان موتور فیلمی از مسابقه درگ میان جک S5 فیس لیفت با پیشرانه 1.5 لیتری TGDI و جک S5 اتوماتیک دو لیتری توربو (موجود در خط تولید) منتشر کرده است. مطابق انچه که در فیلم تعیین است نسخه فیس لیفت به رغم داشتن موتوری با حجم پایین تر (1.5 سی سی) توانسته است در مسابقه شتاب از نسخه فعلی بهتر عمل کرده و برنده این درگ باشد.

آنطور که از کرمان موتور خبر می رسد عرضه جک S5 فیس لیفت با سرعت دنبال شده و به احتمال زیاد تا طی هفته های آینده این کراس اوور به روز شده را وارد خط تولیدخواهد شد. با آغاز تولید جک S5 فیس لیفت نسخه اتوماتیک دو لیتری توربو از خط تولید خارج خواهد شد.

منبع: فرادید

به "جک S5 جدید؛ به زودی در بازار ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جک S5 جدید؛ به زودی در بازار ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید