نعمتی: اشک و شادی من به خاطر ایران است

به گزارش وبلاگ ساعت به توکیو، زهرا نعمتی پس از رسیدن به نام چهارمی تیر و کمان بازی های پارالمپیک گفت: تمام تلاشم این بود خود را 2 مداله کنم و غلامرصا رحیمی هم تیمی ام را روی سکو ببینم اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد و من بیش از آنکه برای خودم ناراحت باشم ناراحت رحیمی هستم. او برای رسیدن به سکوی پارالمپیک تلاش زیادی کرد اما قسمتش مدال نشد. وی شایستگی رسیدن به طلای توکیو را داشت.

نعمتی: اشک و شادی من به خاطر ایران است

دارنده مدال طلا ریکرو انفرادی زنان با اشاره به اشک های خود پس از دیدار رده بندی گفت: تمام اشک و شادی من به خاطر عرق ملی است و من برای برافراشته شدن پرچم کشورم هر تلاشی را انجام می دهم.

نعمتی این را هم یاداور شد: تیر وکمان رشته سخت و نیاز به تمرینات زیادی دارد اینکه بخواهم سه پارالمپیک روی سکو قرار گیرم نیاز به یک تمرینات سخت دارد. فعلا به پارالمپیک پاریس فکر نکردم اما اگر در توانم باشد برای ایران اسلامی از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد. البته باید مادرم هم اجازه بدهد.

نعمتی که اکنون پرافتخارترین پارالمپین ایران به تعداد می رود در این زمیینه شرح داد: برایم باعث افتخار است که در سه پارالمپیک متوالی افتخار آفرینی کردم امیدوارم بتوانم چهارمین را هم تجربه کنم. البته خانواده برای من زحمات زیادی کشیده و استرس زیادی دارند. برای ادامه کار شرایط خانواده هم برایم مهم است.

دارنده 2 مدال طلای بازی های پارالمپیک ریو با اشاره به ریسک های خود در مسابقه گفت: همیشه دوست دارم هیجانی تیر بزنم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "نعمتی: اشک و شادی من به خاطر ایران است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نعمتی: اشک و شادی من به خاطر ایران است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید