همگی به این جشنواره طنزِ خانگی دعوتید!

به گزارش وبلاگ ساعت، خبرنگاران/کرمانشاه جشنواره مجازی درخانه بمانیم در راستای پویش همگانی در خانه بمانیم و با رویکرد طنز در کرمانشاه برگزار می شود.

همگی به این جشنواره طنزِ خانگی دعوتید!

محمدرضا درند رییس انجمن نمایش استان کرمانشاه در گفت و گو با وبلاگ ساعت، با اشاره به شیوع بیماری کرونا و لزوم در خانه ماندن مردم، گفت: به همین دلیل جهت تشویق مردم برای درخانه ماندن و از طرفی ایجاد فضای شادی در خانه های کرمانشاهیان تصمیم به برگزاری جشنواره مجازی درخانه بمانیم گرفتیم.

وی افزود: در این جشنواره افراد باید فیلم های حداکثر پنج دقیقه ای را با رویکرد طنز و با تاکید بر پویش در خانه بمانیم تهیه کرده و به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

درند با بیان اینکه شرکت در این جشنواره برای عموم آزاد است، گفت: افراد می توانند آثار ارسالی خود را حداکثر تا 10 فروردین ماه به شماره 09196886303 از طریق شبکه اجتماعی واتس آپ ارسال کنند.

این مسئول تاکید کرد: فیلم های تهیه شده باید در محیط منزل باشد و فیلم هایی که در محیط باز گرفته شده باشد از چرخه داوری خارج می شود.

رییس انجمن نمایش استان کرمانشاه با اشاره به استقبال خوب مردم در چند روز فراخوان ابتدایی این جشنواره، گفت: تا به امروز بیش از 35 فیلم به دستمان رسیده که پیش بینی می شود این میزان استقبال طی روزهای آینده افزایش یابد.

وی خاطرنشان کرد: فیلم هایی از کشورهای سوئد، ارمنستان و عراق نیز به دبیرخانه جشنواره ارسال شده و این امر نشان از استقبال مردم از این جشنواره است.

درند در خصوص تاریخ برگزاری اختتامیه این جشنواره، گفت: با توجه به بحث بیماری کرونا و لزوم خودداری از تجمعات مردمی، زمان قطعی اختتامیه این جشنواره معین نیست و امیدواریم به زودی با رفع کامل بیماری اختتامیه جشنواره را برگزار کنیم.

رییس انجمن نمایش استان کرمانشاه یادآور شد: در اختتامیه جشنواره از نفرات برگزیده با اهدای جوایز نفیسی تقدیر می شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "همگی به این جشنواره طنزِ خانگی دعوتید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همگی به این جشنواره طنزِ خانگی دعوتید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید