اشتباهات فردی، ساپینتو اعتقادی به این ندارد

به گزارش وبلاگ ساعت، یک ضربه ایستگاهی همچون نیمه اول، اما این بار در ثانیه های پایانی بازی استقلال را در رسیدن به هدفش ناکام گذاشت. همچون گل نخست پرسپولیس نه هیچ یک از مدافعان استقلال به توپ ضربه زدند و نه سید حسین حسینی پیروز شد توپ را دور کند. در نتیجه روی این صحنه هم ولسیانی بدون دردسر به توپ ضربه زد تا دبل و موجب گردد که پرسپولیس با امتیاز میدان را ترک کند.

اشتباهات فردی، ساپینتو اعتقادی به این ندارد

بعد از سرانجام بازی ریکاردو ساپینتو براحتی می توانست سه امتیاز از دست رفته را به اشتباهات فردی ربط دهد. اینکه سید حسین حسینی روی هر دو ضربه ایستگاهی خروج کرد، اما نتوانست توپ را دور کند. از همه بدتر که روی گل اول ابتدا خروج کرد و در میانه های راه منصرف شد و دوباره به دروازه برگشت. او روی هر دو صحنه اگر درون دروازه می ماند، می توانست توپ ها را از آن خود کند. یا در صحنه ای دیگر اگر پیمان بابایی، مهدی قایدی را صاحب توپ می کرد، استقلال شانس این را پیدا می کرد که نتیجه را 3 بر یک کند. اما ریکاردو ساپینتو در سرانجام بازی و در کنفرانس خبری صحبتی از اشتباهات فردی تیمش نکرد و 2 امتیاز از دست رفته طلایی را گردن هیچ کس نیانداخت. این نشان می دهد ربط دادن باخت به اشتباهات فردی در قاموس این مربی جایی ندارد.

البته سید حسین حسینی پیش ازاین بازی با سیو های خود امتیازات ارزشمندی را برای استقلال به ارمغان آورده بود. به طور مثال در سوپر جام با گرفتن تک به تک کریم اسلامی موجب شد که استقلال در بازی باقی بماند و در نهایت با گلزنی امیر ارسلان مطهری قهرمان گردد. یا پیمان بابایی که بار ها با گلزنی و خلق موقعیت گل برای استقلال امتیاز آور بود.

منبع : ورزش سه

منبع: فرارو

به "اشتباهات فردی، ساپینتو اعتقادی به این ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اشتباهات فردی، ساپینتو اعتقادی به این ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید