نیسان آریا؛ متعلق به نسل آینده

به گزارش وبلاگ ساعت، وب سایت گجت نیوز - حسین مرادی: نیسان آریا رونمایی شد. شرکت نیسان در نمایشگاه توکیو 2019 به صورت رسمی از خودرو مفهومی خود به نام آریا پرده برداشت. در ادامه با مشخصات و امکانات این خودرو آشنا می شویم.

نیسان آریا؛ متعلق به نسل آینده

شرکت نیسان خودرو مفهومی جدید خود را با نام آریا در نمایشگاه توکیو 2019 معرفی کرد. نیسان در مورد این محصول جدید خود بیان کرد Nissan Ariya آغاز عصر جدیدی را نشان می دهد و بیانگر فلسفه مرحله تکاملی نیسان در آینده است.

شرکت نیسان برای طراحی خودرو مفهومی آریا از طراحی کانسپت IMx 2017 الگو گرفته است و طراحان نیز برای افزایش جذابیت خطوط زیبایی را به آن اضافه کردند.

مشخصات نیسان آریا

در بخش جلویی این خودرو شاهد گارد محافظ بسته هستیم که جایگزین جلو پنجره شده و جذابیت این خودرو مفهومی را افزایش داده است. این خودرو از رینگ های 21 اینچی جذابی برخوردار بوده و طراحی متفاوتی در بخش عقب به یاری ستون C به چشم می خورد که نسبت به سایر خودرو های شاسی بلند امروزی متفاوت است.

آلفونسو البایسا، مدیر ارشد طراحی نیسان در مورد ساخت این خودرو بیان کرد مهندسی خودرو آریا به معنای فرصت های جدید برای ایجاد تعامل خودرو با جامعه و ایجاد چشم انداز جدید به یاری ظرفیت های پیشرفته در یک خودرو الکتریکی محسوب می گردد. حداکثر توازن بین اسپرت و لوکس بودن در این خودرو به یاری اورهنگ کوتاه بخش جلو، کابین و چرخ های بزرگ در کنار بدنه دو رنگ به خوبی به نمایش در آمده است.

شرکت نیسان در مورد مشخصات فنی خودرو مفهومی آریا سخن نگفته است، اما این کانسپت از موتور دوگانه در بخش جلو و یک موتور الکتریکی در بخش عقب برخوردار خواهد بود. علاوه بر این، آریا به سیستم اتوپایلوت ProPILOT 2.0 مجهز بوده که شرایط رانندگی بدون دست را امکان پذیر می نماید.

منبع: برترین ها

به "نیسان آریا؛ متعلق به نسل آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیسان آریا؛ متعلق به نسل آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید