تعاریف و اصطلاحات

راه هایی ساده برای نوشتن توضیح حال شغلی

مشاور عزیز، اصلا نمی دانم آیا توضیح حال شغلی (Bio) لازم دارم یا نه و اگر بله، کجا باید از آن استفاده کنم. هر وقت کسی از من می پرسد کارت چیست؟، معمولا همان لحظه یک توضیحی می دهم. تنها زمانی که مجبور بودم از خودم و شغلم صحبت کنم، مصاحبه های شغلی بوده که آن هم...

10 مرداد 1400

نقاشی مرد عنکبوتی برای بچه ها؛ 24 طرح هیجان انگیز و زیبا برای رنگ آمیزی

نقاشی مرد عنکبوتی برای بچه ها بسیار جالب و هیجان انگیز است، زیرا این ابرقهرمان با قدرت های خود به نجات انسان های بی گناه می پردازد. اغلب بچه ها به ویژه پسرها دوست دارند که یک مرد عنکبوتی باشند و به همین دلیل از رنگ آمیزی آن استقبال می نمایند.

20 تیر 1400

زمان افتادن دندان شیری چه موقع است؟

افتادن دندان شیری در بچه ها معمولاً از سنین 6 تا 7 سالگی شروع می شود. ممکن است دندان های کودک زودتر یا دیرتر از این زمان بیفتند که در این حالت باید کودک را نزد دندانپزشک برده تا علت بررسی شود. در این مقاله زمان افتادن دندان های شیری در بچه ها و...

28 بهمن 1399

شباهت رفتار مولکولهای گرانشی در اطراف سیاهچالهها به رفتار الکترونها در اتم

رفتار مولکول های گرانشی اطراف سیاهچاله ها می تواند مشابه رفتار الکترون های اطراف هسته اتم باشد. این یافته می تواند زمینه ساز پی بردن به ماهیت ماده تاریک گردد.

28 دی 1399

در این قرن با فضایی&zwnjها ملاقات خواهیم کرد

میچیو کاکو در یک مصاحبه پیش بینی کرده است که تماس با حیات بیگانه در قرن حاضر برقرار خواهد شد. بیگانگان همان هایی هستند که در زبان علمی موجودات فضایی و فرازمینی خوانده می شوند.

20 دی 1399

مبانی و فنون ارتباط موثر با دیگران

برای داشتن ارتباط موثر با دیگران لازم است تا مبانی و فنون مهارت ارتباط موثر مانند شناخت و پذیرش خود و دیگران، ارتباط غیرکلامی و... را بیاموزیم.

19 دی 1399

تحریم های یکجانبه مغایر اصل برابری حاکمیت و حقوق بشر هستند

تهران (پانا) - مدیر اجرایی مرکز جنوب طی سخنانی با تأکید بر اینکه در غیرقانونی بودن اقدامات زورمدارانه یکجانبه ذیل قوانین حقوق بین المللی تردیدی وجود ندارد، اضافه کرد، این اقدامات، اصل برابری حاکیمت و همچنین حق بهداشت، غذا و سایر حقوق بشر را نقض می نمایند.

13 دی 1399

حوزه هایی که در کرونا آسیب زیادی دیدند

بهروز محمودی بختیاری با اشاره به این که خیلی از دانشجویان در جاهایی زندگی می کنند که دسترسی شان به سرعت اینترنت محدود است می گوید: علوم انسانی که جزء علوم نقلی است و در آن تضارب آرا، گفت وگو و مباحثه مهم است، در این دوران بیشترین را آسیب دیده است. در حوزه...

10 دی 1399

2 شرط اصلی دوری از خطر گازگرفتگی چیست؟

در حالی که هنوز فصل سرما به طور جدی شروع نشده حوادث مربوط به گازگرفتگی شروع شده است.

9 آذر 1399

از چه زمانی باید تربیت کودک را شروع کرد؟

برای تربیت بچه باید مدام روی حرف و نظر خود بمانید. این مسئله را باید پدرها هم رعایت نمایند و مدام همزمان با مادر در جهت تربیت بچه پیش بروند. این که پدر یک حرفی بزند و مادر چیز دیگری بگوید صرفا سبب آشفتگی بچه میشود و نمی فهمد قانون خانه چیست.

19 آبان 1399

آشنایی با بازی اتاق فرار

در این مقاله از وب سایت مجله گردشگری خبرنگاران درباره بازی اتاق فرار که به تازگی در سراسر ایران همه گیر شده است توضیح خواهیم داد پس اگر به دنبال مکانی برای تفریح و خوش گذرانی میگردید تا آخر این مقاله با ما همراه باشید

7 دی 1398

فدرر: وقتی می بازم دخترهایم می گویند افتضاح بودی ، قبل از همسرم هیچ چیزی نبرده بودم

مرد افسانه ای دنیای تنیس گفت وگوی متفاوت و بسیار بلندی با مجله پاریس مچ داشته و در آن درباره مسائل مختلفی از زندگی شخصی اش گرفته تا حرفه ای اش صحبت نموده است.

29 آذر 1398